Webinar: Jak prowadzić skuteczną komunikację marki, łącząc Content Marketing z PR-em?
Webinar: Jak prowadzić skuteczną komunikację marki, łącząc Content Marketing z PR-em?

Webinar: Jak prowadzić skuteczną komunikację marki, łącząc Content Marketing z PR-em?

Jesteś ciekaw, jak połączyć działania contentowe z PR-owymi, by zwiększyć zasięgi i dotrzeć do odbiorcy końcowego, pomijając pośredników w postaci mediów? Dołącz do jednego z naszych otwartych webinarów, by dowiedzieć się więcej!

O czym będziemy rozmawiać?

Pewnie już znasz nasze webinary produktowe, które prowadzi Karolina. Od dziś dorzucamy do pieca i dzielimy się z Tobą swoim know-how w nieco szerszym kontekście. Niedawno wypuściliśmy spod naszych skrzydeł najnowszą wersję Story Creatora - narzędzia, które pomaga PR-owcom położyć w komunikacji większy nacisk na działania contentowe. Ale platforma to jedno, a wiedza - drugie. A my w Prowly lubimy dzielić się swoim doświadczeniem. W związku z czym zapraszam na moje otwarte szkolenie z podstaw content marketingu w PR wraz z sesją Q&A.

Czego dowiesz się podczas tego spotkania?
  • Jak zwiększyć widoczność i rozpoznawalność marki w internecie oraz mediach tradycyjnych, wykorzystując content marketing?
  • Jakie treści publikować i jak je dopasować do konkretnego kanału, aby zwiększyć zaangażowanie Twoich odbiorców? 
  • Jak tworzyć treści, które odbiorcy będą sobie chętnie udostępniali i przekazywali?
  • Czy to się opłaca? Jakie wyniki może dać content w ciągu roku i ile trzeba by było wydać na reklamę, by uzyskać porównywalny efekt?

Kiedy się spotykamy?

Widzimy się 15 listopada w czwartek o godzinie 11:00. Webinar potrwa max godzinę. W tym na pytania przewiduję 5-10 min.

Zapisz się już dziś:

ZAPISUJĘ SIĘ
Każdy uczestnik dostanie po webinarze materiały edukacyjne wraz z prezentacją.

Kim jestem?

Na co dzień CMO Prowly. Odpowiadam za strategię marketingową oraz content marketingową i prowadzę międzynarodowy serwis poświęcony Public Relations – Prowly Magazine. Po godzinach inicjatorka spotkań branżowych dla praktyków content marketingu - Content Espresso. Wcześniej redaktor naczelna Proto.pl i PR-owiec wspierający takie marki jak Castrol czy Evenea. Udzielam się ekspercko na łamach rodzimych i zagranicznych mediów. Piszę głównie o komunikacji, contencie i social mediach. W czasie wolnym pilotuję niebieską mazdę MX5.

Chcielibyście zorganizować takie szkolenie w bardziej indywidualnej formie dla swojego zespołu? Dajcie znać!

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.