Prowly PR Booster #10

Prowly PR Booster #10

Opublikowany

Cześć, oto nasz 10. Booster! 🎉 Dzisiaj po raz pierwszy oficjalnie dzielimy się z Wami zapowiedzą ostatniego już odcinka Sezonu 3, gdyż czeka nas w październiku aktualizacja kreatora treści w Prowly. Ponadto chcemy Was zaprosić do eksperymentu, ale o tym wszystkim poczytacie poniżej. Dobrej lektury 💪

Zbliża się! Nowy kreator treści 🎉

worzenie treści na Prowly jest jedną z najczęściej używanych funkcji. Zebraliśmy Wasz feedback, dodaliśmy swoje pomysły i już w październiku oddamy w Wasze ręce nowy kreator treści! Czytam więcej.
 
booster_prowly-08.png

Testuj z nami nowy kreator informacji prasowej 🔬

"Pracę po stronie agencji zaczęłam w 2013 roku i zaskoczyły mnie dwie rzeczy: mnożone bazy danych w przeróżnych konfiguracjach ze średnio aktualnymi namiarami do dziennikarzy oraz wysyłka masowych maili z adresatami w kopii ukrytej." A co działo się dalej? Czytam.

Webinary Prowly🏫

Chcesz doszlifować umiejętności albo może nowa osoba dołączyła do Twojego zespołu i potrzebuje szkolenia z obsługi aplikacji Prowly? Wybierz termin
booster_prowly-08.png

Bądź na bieżąco z nowościami w aplikacji🌱

  • 🔥możesz już dodawać logotypy do stopek 🔥
  • po kliknięciu w nazwę kampanii mailowej, zobaczysz super wykres nowych statystyk
  • możesz sortować grupy i segmenty kontaktów według daty dodania, daty modyfikacji oraz nazwy
Pisz do mnie na booster@prowly.com, jeśli masz pomysł na tematy albo chcesz się podzielić uwagami ☕

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.