Poznaj Prowly na webinarze

Poznaj Prowly na webinarze

Published

Interesuje Cię, w czym właściwie pomaga Prowly PR Software? Dołącz do jednego z naszych otwartych webinarów, by dowiedzieć się więcej!

Podstawy Prowly

Otwarte szkolenie z podstaw wykorzystania aplikacji Prowly i sesja Q&A. Wybierz pasujący Ci termin:

21 listopada 2018, godz. 11:00

ZAPISZ SIĘ

Prowly dla zaawansowanych

Szkolenie z zaawansowanych funkcji Prowly, prezentacja nowości i sesja Q&A. Wybierz pasujący Ci termin:

31 października 2018, godz. 14.30
28 listopada 2018, godz. 14.30

ZAPISZ SIĘ

Nie możesz dołączyć w tych dniach i godzinach? Zobacz demo wideo:

Share

Related Stories
Jak zakomunikować start własnego Brand Journala na Prowly - case study Grupy Pracuj

ago

Komunikacja z mediami jest jednym z kluczowych elementów działań PR Grupy Pracuj. Nowe biuro prasowe Grupy miało być miejscem, w którym dziennikarze - w wygodny dla siebie sposób - odnajdą wszystkie potrzebne informacje. Aby mieć pewność, że tak będzie, zespół PR przygotował media do korzystania z nowego serwisu i wszystkich funkcji oferowanych przez platformę Prowly.
Design, który działa – 8 zasad projektowania Brand Journali na Prowly

ago

Brand Journal Prowly to moduł najczęściej wykorzystywany do prowadzenia biur prasowych online. Ze względu na swoją elastyczność równie dobrze sprawdza się także w prowadzeniu bloga czy magazynu online marki. Niektórzy klienci wykorzystują go nawet do postawienia całej strony internetowej. Oto kilka prostych zasad, które pomogą Ci stworzyć użyteczny i czytelny serwis, bez względu na to, jaką rolę będzie pełnił wśród Twoich odbiorców.
Jak Prowly wspiera pozycjonowanie

ago

Informacje prasowe są świetnym źródłem pozycjonowania ze względu na swoją naturalność, która bardzo liczy się w działaniach SEO. Brand Journal od Prowly - oprócz funkcji wizerunkowych - może stanowić źródło jakościowego ruchu. Efektywność tego typu działań zależy przede wszystkim od dobrej strategii pozycjonowania oraz dużej konsekwencji w jej realizacji. Poniżej znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystywania Brand Journali do pozycjonowania publikowanych przez Ciebie treści.
Link building na Brand Journalach Prowly

ago

Masz ciekawe treści, ale nie wiesz jak dotrzeć z nimi do potencjalnych czytelników? Przedstawiamy nasz nowy ebook, który pomoże Ci zwiększyć dotarcie dzięki pozycjonowaniu treści PR publikowanych na Brand Journalach Prowly. 
Check your inbox for a subscription confirmation email.
By confirming your subscription you will receive the latest content published on this website and consent to your information being securely processed and stored.