Prowly PR Booster #5

Prowly PR Booster #5

Opublikowany

Dzisiaj w Boosterze znajdziesz ciekawy tekst Rafała o tym, jaki jest najlepszy timing na wysyłkę informacji prasowych. Ja rozpisałam się o rolach użytkowników, czyli o tym, jak możesz zarządzać dostępem do konta na Prowly. Zapraszam do lektury!☕

booster_prowly-08.png

Jaką rolę odgrywasz w koncie Prowly?

W Prowly istnieje możliwość decydowania o tym, w jakim stopniu poszczególni użytkownicy mogą podejmować akcje w poszczególnych modułach. Dowiedz się, jak to...rozegrać czytając ten artykuł.
Karolina Zasada<br>Customer Success Manager

Karolina Zasada
Customer Success Manager

booster_prowly-08.png

Kiedy wysłać informację prasową?

Czy wtorkowy poranek jest dobry na wysyłkę newsa do mediów? Czy dziennikarze otwierają więcej maili do porannej kawy czy po lunchu? Wybraliśmy dla Was najlepsze dni i pory wysyłki informacji prasowych. Czytaj więcej.
Rafał Sałak<br>Head of Comms 

Rafał Sałak
Head of Comms 

booster_prowly-08.png

Save the date, czyli najbliższe spotkania online:

  • 20 czerwca otwarte szkolenie + Q&A - ZAPISZ SIĘ 
  • 27 czerwca webinar o nowościach w aplikacji ZAPISZ SIĘ
  • demo modułu GDPR - ZAPISZ SIĘ - kilka terminów do wyboru, najbliższe 12.06 o 14:30
booster_prowly-08.png

Nowości w aplikacji🌱

  • możliwość wgrania favicon(ki), czyli małego obrazka widocznego w zakładce - wejdź w Brand Journals, a potem w ustawienia Twojego biura (Settings) i dodaj ikonkę, instrukcja tutaj
  • ochrona danych osobowych kontaktów - w bazie kontaktów oraz w module wysyłkowym
  • już niedługo nowy kreator informacji prasowej, nowe statystyki kampanii oraz nowe opcje w grupach kontaktów - będziemy o tym pisać w następnym numerze
booster_prowly-08.png


PS. Masz pytania lub pomysły na tematy, które powinniśmy poruszać? booster@prowly.com 👍

Udostępnij

Powiązane artykuły
Czym się różni grupa od segmentu, czyli o porządkach w bazie kontaktów

temu

Einstein powiedział: if you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough. Niech ta sentencja będzie dobrym duchem poniższego artykułu.
Jak przeprowadzić follow-up z Prowly

temu

Budzi skrajne uczucia. Jedni go kochają, drudzy nienawidzą. Jedno jest pewne: dobry follow-up pomoże zdobyć oryginalną publikację, pozwoli nawiązać nową relację czy dostarczy informacji o planach kontaktów. Zanim więc zaczniemy wydzwonić z legendarnym pytaniem „czy dostał pan naszą informację prasową”, warto ten proces odpowiednio zaplanować.
Prowly PR Booster #1

temu

Cześć! Startujemy z Prowly PR Booster, czyli projektem edukacyjnym dla naszych użytkowników. Od teraz na Twoją skrzynkę lądować będzie przydatna wiedza i zaproszenia na webinary o wykorzystywaniu Prowly w codziennej pracy. 
Prowly PR Booster #2

temu

W tym numerze Boostera chcemy przedstawić rozwiązanie, jakie budujemy w związku z wejściem w życie RODO. Ponadto, dla zrównoważenia tej trochę technicznej tematyki, zapraszam do lektury artykułu Rafała i gościnnego wpisu Łukasza o tym, jak inne aplikacje fajnie współpracują z Prowly oraz o automatyzacji w PR. Pod koniec przejrzyj webinary, poczytaj o wskazówkach i nowościach w aplikacji, które dla Was szykujemy.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.