Prowly PR Booster #1

Prowly PR Booster #1

Opublikowany

Cześć! Startujemy z Prowly PR Booster, czyli projektem edukacyjnym dla naszych użytkowników. Od teraz na Twoją skrzynkę lądować będzie przydatna wiedza i zaproszenia na webinary o wykorzystywaniu Prowly w codziennej pracy. 

Na początek przygotowaliśmy dwa artykuły poradnikowe i zaproszenie na pierwsze spotkania online. Więcej o tym, co planujemy w ramach projektu Prowly PR Booster, dowiesz się z poniższego wideo: 
booster_prowly-09.png

Jak przeprowadzić follow-up z Prowly?

"Kiedy mogę się spodziewać publikacji?" - czas, by podobne pytania, będące niechlubną legendą PR-owego follow-upu, pojawiały się co najwyżej w memach. Jak robić to dobrze? I jak może w tym pomóc Prowly? Dowiedz się.
Rafał Sałak, Head of Comms

Rafał Sałak, Head of Comms

Czym się różni grupa od segmentu, czyli o porządkach w bazie kontaktów

W zespole Customer Success mamy kilka tematów, które w rankingu Waszych zapytań spokojnie znalazłyby się w czołówce. Jednym z nich jest właśnie kwestia różnicy między segmentem i grupą. Kasia ostatnio powiedziała tak: "grupy są stałe i sztywne, a segmenty żywe i automatyczne" Prawda w pigułce 💊, ale i czubek góry lodowej, bo segmentacja bazy to temat z ogromnym potencjałem. Chętnie Wam to wytłumaczę. Czytaj więcej.
Karolina Zasada, Customer Success Manager

Karolina Zasada, Customer Success Manager

booster_prowly-09.png

Save the date, czyli najbliższe spotkania online:

18 kwietnia: szkolenie otwarte z całej aplikacji + Q&A - ZAPISZ SIĘ
25 kwietnia: follow-upy, segmenty i RODO w Prowly -  ZAPISZ SIĘ 
booster_prowly-09.png

Wskazówka na koniec 👩‍🏫

Jeśli masz już biuro prasowe na Prowly, pamiętaj żeby zamieścić do niego link na Twojej stronie głównej. To zwiększy jego widoczność i ułatwi znalezienie go w sieci.

PS. Masz pytania lub pomysły na tematy, które powinniśmy poruszać? Odpowiedz na tę wiadomość albo napisz do nas na: booster@prowly.com.

Udostępnij

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.