Najlepsze momenty 3. sezonu w Prowly

Najlepsze momenty 3. sezonu w Prowly

Opublikowany

Za kilka dni na ekran Twojego komputera zawita nowa wersja Prowly. Zanim to nastąpi, przypomnij sobie raz jeszcze najlepsze sceny 3. sezonu, które udostępniamy w formie krótkich video tutoriali przygotowanych przez nasz zespół Customer Success.

Nowa twarz Prowly, czyli zmieniony interfejs

Nowy wygląd i funkcje baz kontaktów

Zmiany w module wysyłkowym oraz nowa funkcja follow-upu

Nowy panel zarządzania treściami i Brand Journalem

Nowe funkcje analityczne

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, daj nam znać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na czacie w aplikacji oraz pod adresem support@prowly.com. Do zobaczenia!

Udostępnij

Zaprzyjaźnij się z Prowly w 90 minut

Wyobraź sobie taką sytuację: przychodzisz rano do pracy, otwierasz laptopa i jedną aplikację. Na dzień dobry widzisz, ile wizyt wygenerowało ostatnio Twoje biuro prasowe czy e-magazyn, która informacja czy artykuł jest ostatnio najpopularniejsza wśród Twoich czytelników oraz kto z Twojej bazy kontaktów ją ostatnio odwiedzał. Przed lunchem planujesz sobie wysyłkę. Możesz iść zjeść, bo zrealizuje się sama. To tylko część możliwości Prowly, z którym właśnie rozpoczynasz swoją przygodę. Teraz opowiemy Ci, jak opanować podstawy i szybko wdrożyć narzędzie w rutynę swojej pracy. Nie zajmie Ci to więcej niż 90 minut.