Prowly S3E5: Pitch - BB-8 świata Public Relations
Prowly S3E5: Pitch - BB-8 świata Public Relations

W tym odcinku dowiesz się więcej o nowym widoku tworzenia wysyłki i zmianach w widokach statystyk wysyłek oraz kampanii

Prowly S3E5: Pitch - BB-8 świata Public Relations

Pitch. Niby to automat do dystrybucji, ale dzięki personalizacji nie da się go nie lubić. Po przyjacielsku traktuje zarówno odbiorców, jak i nadawców wysyłek. Zbawia świat PR-u wygodą interfejsu i użytecznymi statystykami. Zobacz, jaką aktualizację zafundowaliśmy mu w nadchodzącym sezonie.

W nowym Pitchu znajdziesz sporo zmian wizualnych i kilka usprawnień funkcjonalnych. Zacznijmy od formularza wysyłki - staraliśmy się, aby był bardziej przejrzysty. Oprócz zmian w wyglądzie zauważysz, że od teraz po wyborze treści (story) do wysyłki i zdefiniowaniu nazwy linku (story link title) będzie on widoczny na stałe w formularzu wysyłki. Przy planowaniu wysyłki będziesz mieć również możliwość zdefiniowania strefy czasowej, która Cię interesuje.


Zmiany wprowadzimy także w widoku statystyk kampanii. W pierwszej sekcji zobaczysz statystyki w czasie - od pierwszego do ostatniego dnia Twojej kampanii. W każdej chwili zmienić możesz horyzont czasowy, który Cię interesuje. Na wykresie zobaczysz stosunek wysłanych maili do unikalnych otwarć i kliknięć. Pod spodem te same statystyki pojawią Ci się w ujęciu liczbowym oraz procentowym. Prowly automatycznie wskaże Ci również najlepsze wysyłki w ramach tej kampanii.


Podobnie prezentować się będą statystyki ogólne wysyłek. Oprócz analizy liczbowej i procentowej, zobaczysz też treść wysłanego maila lub jego warianty wraz ze statystykami - jeśli przeprowadziłeś A/B testy.
Po wejściu w widok szczegółowy statystyk z łatwością przefiltrujesz od teraz kontakty po konkretnych rezultatach i zaplanujesz kolejne kroki - o tym więcej w kolejnym odcinku!

Niech moc będzie z Wami.

Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.