Prowly S3E3: Mr Performance
Prowly S3E3: Mr Performance

W tym odcinku dowiesz się więcej o nowym dashboardzie w aplikacji i funkcjach analitycznych 

Prowly S3E3: Mr Performance

Mówią o nim król analitycznej mafii - podobno wie o Tobie wszystko. Uwaga: wygląda groźnie, ale gwarantujemy, że wcześniej czy później się polubicie.

Do tej pory w Prowly można było mierzyć skuteczność wysyłek, a funkcja integracji z kontem na Google Analitycs umożliwiała śledzenie ruchu na Brand Journalu. Żadne z tych danych ze sobą “nie rozmawiały”. Przed Wami dwie największe zmiany w ramach nadchodzącej aktualizacji: Dashboard i Account performance.

Dashboard - nowe centrum dowodzenia

Oto Twój nowy widok po zalogowaniu się do aplikacji. Zobaczysz na nim listę aktywności z ostatnich 30 dni na CAŁYM Twoim koncie w ramach wszystkich modułów, z których na co dzień korzystasz. Od teraz zawsze pod ręką masz kluczowe wyniki wszystkich akcji, które właśnie przeprowadziłeś i szybko przejdziesz do tych, które masz już zaplanowane.


Dashboard podzielony jest na sekcje odpowiadające modułom w aplikacji i wskaże Ci między innymi: dokładne statystyki ruchu na Twoim Brand Journalu (sesje, wizyty, unikalne wizyty), skuteczność wysyłek z ostatnich 30 dni (otwarcia, kliknięcia, open rate, click rate) oraz kontakty z bazy, które najczęściej w tym okresie wchodziły w interakcję z Twoimi treściami. Wszystkie te dane automatycznie zestawione zostaną z danymi z poprzedniego okresu.
Dodatkowo, w każdej sekcji znajdziesz przydatne skróty do ostatnio publikowanych i edytowanych treści, najdynamiczniej zmieniających się grup i segmentów w bazie czy ostatnio przeprowadzonych lub zaplanowanych wysyłek oraz kampanii.

Performance - "kropka nad i"

O to i on. Wszystkie dane z dashboardu pozwoli Ci przeanalizować jeszcze bardziej wnikliwie, w dowolnie zdefiniowanym przez Ciebie okresie. To dzięki niemu z największą precyzją zmierzysz efektywność swoich działań i udowodnisz ich wartość każdemu, kto śmie o to w ogóle pytać.


Na start zobaczysz Twoje topowe treści, najbardziej aktywne kontakty w bazie, wysyłki wraz z wynikami i wszystkie te dane porównasz z poprzednim okresem. Jakby tego było mało, na bazie tych statystyk, Performance podpowie Ci, w jakich godzinach najlepiej kontaktować się z osobami w bazie, jakiej wielkości ruch generujesz z wysyłek na Brand Journalu i jaki jest średni open rate Twoich wysyłek.

Performance pozwoli Ci także prześledzić ruch i jego źródła na wszystkich tworzonych treściach i przeanalizować zbiorcze dane dotyczące wysyłek i kontaktów w Twojej bazie.

Jak widzisz, nasz główny bohater ma wiele twarzy. Mamy ogromną nadzieję, że zyska Twoją sympatię przy bliskim poznaniu! Pamiętaj, że nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w razie potrzeby pomocy w interpretacji wyników.

Mr Performance
Wkrótce w Twojej przeglądarce
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.