Prowly S3E2: Brand Journal - ponadczasowa klasyka

W tym odcinku dowiesz się więcej o zmianach w panelu obsługi Brand Journali i nowych funkcjach statystyk treści

Prowly S3E2: Brand Journal - ponadczasowa klasyka

Opublikowany

Brand Journal to już chyba nasz znak firmowy - taki ponadczasowy bohater. Wiemy, jak dużą wagę przykładasz na co dzień do estetyki i czytelności prezentowanych w nim treści. Grzechem byłoby zmieniać jego wygląd. Drobne usprawnienia pojawią się natomiast w panelu jego obsługi.

Najważniejsza informacja jest taka, że Brand Journal zyskuje swoje miejsce w głównej nawigacji. Z tego poziomu łatwo przejdziesz do wszystkich dostępnych w Twoim planie abonamentowym funkcji 👆 jednym 👆 kliknięciem. Kto jak kto, ale on na to w pełni zasługuje!
W menu Brand Journali znajdziesz: Stories (treści, które dodane są do tego Brand Journala), Tabs (zarządzanie zakładkami), Social media streams (media społecznościowe), Press kits, Subscribers (lista osób, które zapisały się na Twój Brand Journal), Subscription forms (edytor formularzy zapisu), Settings (podstawowe ustawienia), Media contacts (kontakty dla mediów). W ramach sekcji actions pod ręką będziesz mieć możliwość stworzenia nowej treści oraz Brand Journala (jeśli pozwalają Ci na to zasoby konta).


Sekcja Stories zmienia się w niewielkim stopniu. Sam widok treści zyskuje na czytelności - zadbaliśmy o to, aby lepiej widoczne były funkcje typu podpięcie treści pod stronę główną Brand Journala.
Screen Shot 2018-02-04 at 12.44.59.png

Nowa funkcja 🔥 statystyki treści

W ustawieniach treści pojawia się nowa sekcja, która dedykowana jest statystykom. Dzięki tej funkcji zobaczysz, ile odsłon, unikalnych wizyt i z jakich źródeł wygenerowała Twoja treść. Jeśli przeprowadzisz wcześniej dystrybucję, to w statystykach pojawią się także adresy e-mail odwiedzających daną treść kontaktów z Audience. Od teraz nic nie umknie uwadze Twojego Brand Journala!


Co najlepsze, to nie koniec liczb i analiz.

Wielkimi krokami nadchodzi nowy bohater tego sezonu - Mr Performance.
Widzimy się wkrótce!

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ProwlyS3E2_Brand Journal.png

grafika | 358 KB

Pobierz
Prowly_Logo.png

grafika | 90,8 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Prowly S3E1: Sowa zrzuca maskę

temu

Na dobry początek Prowly odsłania nową twarz. Zobacz, jak będzie wyglądać nowy znak i interfejs.
Prowly Sezon 3 - jest już zwiastun!

temu

Czołem! Wielkimi krokami nadchodzi nowy sezon w Prowly. Za kilka tygodni (marzec 2018) odsłonimy światu zmiany i nowe funkcje w aplikacji. To dla nas najważniejsza premiera w życiu. Tym razem przygotowaliśmy się tak, że liczymy na PR-owego Oscara.
⚡ Nowa funkcja ⚡ Brand Journal VIP Zone

temu

Z contentem jak w życiu – to, co dostępne od zaraz i dla wszystkich, ma mniejszą moc przyciągania niż content na wyłączność. O „towar deficytowy” biją się niemal wszyscy. Tak to już z nami jest – jeśli nie możemy czegoś mieć, pragniemy tego bardziej. Jakie znaczenie content ekskluzywny ma w codziennych relacjach na linii PR-owiec – dziennikarz? Jak go wykorzystać, by zmotywować swoich odbiorców do działania?
Design, który działa – 8 zasad projektowania Brand Journali na Prowly

temu

Brand Journal Prowly to moduł najczęściej wykorzystywany do prowadzenia biur prasowych online. Ze względu na swoją elastyczność równie dobrze sprawdza się także w prowadzeniu bloga czy magazynu online marki. Niektórzy klienci wykorzystują go nawet do postawienia całej strony internetowej. Oto kilka prostych zasad, które pomogą Ci stworzyć użyteczny i czytelny serwis, bez względu na to, jaką rolę będzie pełnił wśród Twoich odbiorców.