Zmiany w zespole Prowly

Zmiany w zespole Prowly

Opublikowany

Seria dobrych newsów trwa! W ostatnich tygodniach powiększyliśmy rodzinę o kolejne trzy osoby. Dzięki temu już dwadzieścia osób pracuje każdego dnia, by oddać w Wasze ręce jeszcze lepsze Prowly

Karolina Zasada, CS Manager 💌

Zależy nam, żeby użytkownicy mieli do dyspozycji opiekę najlepszą z najlepszych. Właśnie dlatego dołączyła do nas Karolina Zasada, która - jako Customer Success Manager - od stycznia zarządza szkoleniami dla klientów, obsługą bieżących zapytań i komunikacją nowości w aplikacji. Przed dołączeniem do Sówek zdobywała doświadczenie m.in. w PizzaPortal.pl (Dyrektor Obsługi Klienta i Sprzedaży) oraz Grupie Okazje.info (Account Coordinator). Prywatnie mama 3-letniej Ninki, zagorzała czytelniczka zainteresowana sztuką, fotografią i gotowaniem. Wie, że język francuski to więcej niż żelipapą i żarpanżur. 
Kontakt: support@prowly.com, LinkedIn
Karolina Zasada, Customer Success Manager.

Karolina Zasada, Customer Success Manager.

Dominika Wierzch, Country Manager Spain 🇪🇸

#TeamSales wsparła Dominika Wierzch, która wzięła na swoje barki zadanie zwiększenia naszej obecności w słonecznej Hiszpanii. Ojczyznę Cervantesa zna od lat - to właśnie tam świętowała sukcesy m.in. jako Directora de Desarrollo de Negocio (manager ds. rozwoju sprzedaży) w SGP Sorting Group. Podczas gdy my właśnie tkwimy 50 cm pod śniegiem, Dominika przesyła gorące pozdrowienia z Barcelony 😂 Fanka podróży i jazdy konnej. Carramba!
Kontakt: dominika.wierzch@prowly.com, LinkedIn
Dominika Wierzch, Country Manager Spain.

Dominika Wierzch, Country Manager Spain.

Kaśka Śmiech, Growth Specialist 📈

Kolejna świeża krew w ekipie sprzedażowej. Kaśka mówi o sobie per "słoik". Początki stawiała we Wrocławiu, skąd teleportowała się prosto do Warszawy. Kolejny magister na zielonej wyspie - absolwent Zarządzania, od ponad pięciu lat związana ze sprzedażą. Fanka nowych technologii, VR-u i starych mebli. Ciocia wszystkich psów i kotów. 🐕🐈🐶 W wolnych chwilach tworzy kolaże i przesadza kwiatki.
Kontakt: katarzyna.smiech@prowly.com, LinkedIn
Kaśka Śmiech, Growth Specialist.

Kaśka Śmiech, Growth Specialist.

Trzymajcie kciuki za cały zespół!

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ZmianyWProwly.png

grafika | 633 KB

Pobierz
KaskaS.jpg

grafika | 26,8 KB

Pobierz
Karola_Z.jpg

grafika | 27,8 KB

Pobierz
DominikaK.jpg

grafika | 33,5 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.