Link building na Brand Journalach Prowly

Link building na Brand Journalach Prowly

Opublikowany

Masz ciekawe treści, ale nie wiesz jak dotrzeć z nimi do potencjalnych czytelników? Przedstawiamy nasz nowy ebook, który pomoże Ci zwiększyć dotarcie dzięki pozycjonowaniu treści PR publikowanych na Brand Journalach Prowly. 

Internetowy newsroom jest doskonałym miejscem publikacji treści, które mają za zadanie dotrzeć do właściwej grupy odbiorców we właściwym czasie. Aby wspomóc budowę ruchu, PR-owcy coraz częściej - oprócz treści typowo newsowych - publikują w swoich newsroomach treści bardziej edukacyjne np. wpisy blogowe, a także dłuższe formy tj. ebooki czy white papery. Wszystkie takie treści możesz z powodzeniem publikować w newsroomach opartych o Prowly Brand Journal. To, co będzie Ci potrzebne to dobra strategia SEO i trochę konsekwencji w jej realizacji.

Co znajdziesz w naszym ebooku?

  • listę narzędzi SEO, które pozwolą Ci zwiększyć efektywność Twoich działań
  • przydatne wskazówki dotyczące pisania pod SEO
  • porady, jak krok po kroku stworzyć przyjazny pod kątem SEO Brand Journal na Prowly
Ebook dostępny jest do pobrania w wersji anglojęzycznej:

Udostępnij

Powiązane artykuły
Jak Prowly wspiera pozycjonowanie

temu

Informacje prasowe są świetnym źródłem pozycjonowania ze względu na swoją naturalność, która bardzo liczy się w działaniach SEO. Brand Journal od Prowly - oprócz funkcji wizerunkowych - może stanowić źródło jakościowego ruchu. Efektywność tego typu działań zależy przede wszystkim od dobrej strategii pozycjonowania oraz dużej konsekwencji w jej realizacji. Poniżej znajdziesz praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystywania Brand Journali do pozycjonowania publikowanych przez Ciebie treści.
Nowoczesne biuro prasowe - e-book od Prowly

temu

Tworząc i rozwijając nasz Brand Journal, chcemy dostarczyć Wam najlepsze na rynku narzędzie do zarządzania biurem prasowym. Dziś sprawdzamy, jak powinny działać serwisy dla mediów z perspektywy ich odbiorców.
Design, który działa – 8 zasad projektowania Brand Journali na Prowly

temu

Brand Journal Prowly to moduł najczęściej wykorzystywany do prowadzenia biur prasowych online. Ze względu na swoją elastyczność równie dobrze sprawdza się także w prowadzeniu bloga czy magazynu online marki. Niektórzy klienci wykorzystują go nawet do postawienia całej strony internetowej. Oto kilka prostych zasad, które pomogą Ci stworzyć użyteczny i czytelny serwis, bez względu na to, jaką rolę będzie pełnił wśród Twoich odbiorców.
Poznaj Prowly na webinarze

temu

Interesuje Cię, w czym właściwie pomaga Prowly PR Software? Dołącz do jednego z naszych otwartych webinarów, by dowiedzieć się więcej!
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.