Spotify uruchamia pierwszy Brand Journal w Polsce

Spotify uruchamia pierwszy Brand Journal w Polsce

Opublikowany

Polska wersja serwisu Spotify wzbogacona została o dedykowany mediom brand journal będący miejscem integrującym komunikację marki we wszystkich jej kanałach. Pod adresem www.spotify.prowly.com media oraz konsumenci znajdą wszelkie aktualności publikowane przez Spotify w sieci. Brand journal Spotify przygotowany został z wykorzystaniem Prowly – aplikacji internetowej dla PR-owców. Jego uruchomienie połączone jest z premierą nowej, unikalnej na globalną skalę funkcji w aplikacji.

Zobacz biuro prasowe Spotify Polska na Prowly.com

Brand journal Spotify Poland

Spotify jest nagradzanym muzycznym serwisem streamingowym, oferującym dostęp do ponad 30 milionów utworów. Zapraszamy do naszego biura prasowego.

Brand journalism to zyskujący na popularności trend w komunikacji marek. Opiera się on na założeniu, że historia wielkiej marki nie może zostać opowiedziana w jednym tylko spocie reklamowym, a jej opowieść musi toczyć się w wielu kanałach jednocześnie. Brand journalism to sposób komunikowania marki pozwalający z czasem opowiedzieć jej historię.

Taka idea przyświeca uruchomionemu właśnie brand journalowi Spotify. Spełnia on funkcję technologicznego huba integrującego wszystkie treści tworzone przez markę w różnych kanałach – od informacji prasowych, poprzez treści na blogu, po treści z mediów społecznościowych i kanałów video.

Brand journal to jednocześnie nowa funkcja Prowly – aplikacji CRM dla osób zajmujących się komunikacją PR. Bez umiejętności programowania i w kilkanaście minut aplikacja umożliwia samodzielne zaprojektowanie oraz uruchomienie takiej przestrzeni dla swojej marki w sieci. To autorski pomysł twórców Prowly i pierwsze takie rozwiązanie technologiczne w skali globalnej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

screencapture-spotify-prowly-com.png

grafika | 7,52 MB

Pobierz