Prowly na Święta
Kopiuj tekst

Prowly na Święta

Mijający rok był dla nas czasem wielkiej przygody i zarazem ciężkiej pracy, która zaowocowała wieloma pozytywnymi wydarzeniami w naszym rozwoju. Z tego miejsca i w imieniu całego zespołu chcielibyśmy bardzo, ale to bardzo podziękować Wam za codzienne wsparcie. Za te pozytywne i te negatywne, ale konstruktywne opinie, które pozwalają nam się dalej rozwijać i mieć poczucie, że rozwój ten zmierza w dobrym kierunku.

Nic bowiem nie udałoby się w tym roku bez Was. Prowly 1.0 nie miałoby szansy powstać, gdyby nie to, że wspólnie z nami zdefiniowaliście najbardziej przydatne Wam funkcje w naszej nowej aplikacji. Nasza akcja TakSówka, która była częścią premiery nowego systemu, nie miałaby cienia szansy na sukces, gdyby nie Wasze zainteresowanie. Podsumowaliśmy ją wcześniej na naszym blogu.

Z okazji naszych pierwszych urodzin w październiku przypomnieliśmy Wam też najważniejsze wydarzenia minionego roku.

Pod koniec roku (oprócz super zabawy przy kręceniu choćby tego filmiku poniżej) podjęliśmy kilka ważnych decyzji biznesowych, których realizacja przypadnie na pierwszy kwartał nowego roku. Tak jest - bo będziemy rozwijać się dalej, szybciej i mocniej.

Jeszcze w styczniu zaprezentujemy Wam garść kolejnych nowości w Prowly, które obejmą zarówno nowe funkcje, jak i podjęcie współpracy z ważnymi partnerami zewnętrznymi. Wszystko po to, by na koniec dnia Prowly było dla Was ulubionym miejscem pracy.

To krótkie podsumowanie kończymy życzeniami. Nie naszymi, a naszych użytkowników oraz dziennikarzy, którzy z nami sympatyzują. Życzymy Wam, aby wszystkie się spełniły. Po prostu.
Prowly na Święta

Prowly na Święta

Aha, nieśmiało przypominamy Wam także o trwającym do 5 stycznia głosowaniu w ramach półfinału konkursu Think Big UPC, w którym mamy szansę zdobyć dodatkowe środki pieniężne na rozwój. Głosować można tu - co 24 godziny oddać można jeden głos (taka dziwna formuła - na sam koniec organizatorzy zliczą wszystkie głosy). Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście pamiętali o nas do tego czasu.

No i do zobaczenia w nowym roku,
ekipa Prowly.com
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.