Prowly w półfinale konkursu Think Big UPC Biznes

Prowly w półfinale konkursu Think Big UPC Biznes

Aplikacja Prowly.com dostała się do półfinału konkursu Think Big organizowanego przez UPC. Od 12 grudnia br. do 5 stycznia 2014 roku w aplikacji konkursowej UPC na Facebooku trwa głosowanie internautów, w  wyniku którego 5 z 30 wyłonionych w I etapie projektów trafi do ścisłego finału.

Zadaniem w II etapie konkursu było przygotowanie 30-sekundowego filmiku, który ma na celu przekonanie publiczności do oddania głosu na zgłaszany projekt:
Prowly w ThinkBig

Prowly w ThinkBig

II etap konkursu potrwa do 5 stycznia 2015 roku i w jego wyniku organizatorzy konkursu wyłonią 10 projektów. 5 projektów przejdzie do finału na podstawie wyników głosowania publiczności, a kolejne 5 na podstawie wyboru jury konkursu.

Spotkanie finałowe Think Big UPC odbędzie się w drugiej połowie stycznia. Podczas gali wręczenia nagórd wyłonionych zostanie 3 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody pieniężne: 1x 40 000 zł za pierwsze miejsce oraz 2x 20 000 zł za 2. i 3. miejsce.

Prowly.com to internetowa aplikacja CRM usprawniająca zarządzanie działaniami Public Relations. Jej głównym zadaniem jest poprawa organizacji pracy profesjonalistów PR. Prowly umożliwia zarządzanie bazami kontaktów, tworzenie estetycznych informacji prasowych, ich dystrybucję oraz zarządzanie biurami prasowymi online firm czy klientów agencji PR. 


W projekt na etapie seed w maju 2013 roku zainwestował fundusz inwestycyjny IQ Partners S.A. Pozyskane środki pozwoliły na zgromadzenie w zespole pełni kompetencji niezbędnych do stworzenia i rozwoju projektu. Aplikacja w wersji beta wystartowała w grudniu 2013 roku. Na podstawie uwag oraz sugestii klientów przygotowana została wersja 1.0, której premiera odbyła się we wrześniu br. Do tej pory z Prowly skorzystało już ponad 100. klientów różnej wielkości - od PR-owców freelancerów, poprzez średniej i dużej wielkości firmy, po agencje PR. Na koniec stycznia 2015 roku zaplanowana została premiera wersji 2.0 aplikacji, a wraz z nią start globalny.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Prowly_logo.png

grafika | 76,8 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.